Заповніть форму і ми вам передзвонимо
Форма зв'язку з директором
Ім’я
Тема звернення
Номер телефону
Ваш відгук

Портфоліо

Котеджі і будинки
Американський стиль

Американський стиль
Багато хто сьогодні обирає саме американський стиль. Він являє собою суміш напрямків, що були принесені переселенцями з різних країн. Такий будинок стане справжнім символ американської мрії. Він виглядає досить привабливо, а всередині нього комфортно.
Головна увага приділяється зручному плануванню, яка повинна враховувати стиль життя, особливості побуту, кількість і вік членів сім'ї. При цьому зовнішній вигляд будинку йде на другий план. Інші ознаки американського стилю:
Заміські будинки будуються з терасами, верандами, на них можна встановити крісла-гойдалки, обідні столи.
Численні каскади дахів і колони.
На відміну від звичайних будинків, які проектуються з гаражем, він є частиною будинку.
Часто зустрічаються мансардні дахи, на яких можна облаштувати гостьову, дитячу кімнату, спальню.
Безліч великих вікон з підвіконням.
У фасаді переважають світлі відтінки, мінімум рельєфних деталей.
У класичному варіанті англійського будинку переважає біла гамма і пастельні відтінки. Використовуються такі матеріали, як плитка, сайдинг, натуральний камінь, вагонка, декоративна цегла. Правильна комбінація оздоблювальних матеріалів і колірної гами допоможуть зробити фасад будинку більш виразним.
Ландшафтний стиль повинен бути правильним. Добре виглядатимуть квіткові клумби, високі чагарники, які розташовані на садовій ділянці.
Грамотний дизайн екстер'єру стане гарантією комфорту, практичності та естетики. Над його розробкою працює досвідчена команда дизайнерів, декораторів, архітекторів та інших фахівців. Наша компанія пропонує різний формат співпраці та професійне виконання замовлень.
Особливістю цього стилю є, безумовно, бажання перших поселенців продемонструвати масштаб і багатство будинку. Звідси і відчуття будинку як цілого архітектурного комплексу.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Відгуки клієнтів
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.