Портфоліо

Котеджі і будинки
Англійський стиль

Англійський стиль
Благородний і аристократичний англійський стиль сформувався під впливом георгіанського, тюдоровського і вікторіанського напрямку. Завдяки витонченому смаку і стриманості він сподобався не тільки англійцям, а й українцям.
Англійський стиль легко можна впізнати за такими особливостями:
Облицювання червоною цеглою, іноді використовується сірий, бежевий відтінок.
Симетричне розташування вікон по фасаду, вони високі і великі, мають квадратну або прямокутну форму.
Широкий фасад, високі стелі.
Гострокутний дах з димоходами і черепичною покрівлею.
Біла контрастна обробка карнизів, вікон, балюстрад.
Невисокий фундамент без підвалу.
Наявність кованого або цегляного паркану.
Поверховість в два або три поверхи.
Гаражі англійці ставлять окремо, під навісами.
Фасад англійського будинку досить суворий, але ненудний. Декор відрізняється в залежності від течії. Наприклад, для будинку в стилістиці «Тюдора» характерна обробка фахтверком, для георгіанської епохи – симетричні, прямокутні фасади, а будинки у вікторіанському стилі обов'язково будуть з балконами або балюстрадами. Для декору використовуються виключно натуральні матеріали: дерево, камінь, побілка. Допускається мінімум завитків і різьблених елементів. Переважають такі відтінки: червоний, білий, зелений, бежевий. Усередині будинку має бути просторо, переважають темні тони, дерев'яні меблі.
Англійський сад - це алеї, велика кількість квітучих чагарників. Будинки в англійському стилі обов'язково повинні бути оточені газоном або галявинами.
Зручно і легко замовити дизайн в англійському стилі в нашій компанії. Ми пропонуємо доступні ціни і реалізуємо самі незвичайні ідеї. Англійський стиль один з найкрасивіших в екстер'єрі, з його допомогою можна створити справжні шедеври архітектури.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Отзывы довольных клиентов
Предоставили полный пакет услуг по изготовлению 3D-визуализаций, на основе которых наши проектировщики разрабатывают пакеты чертежей и схем для строительных работ. Менеджер проекта консультировал и помогал принять решение на всех этапах строительства и ремонта.
Задоволений клієнт
м. Харків
Построил с компанией Артбудинвест бассейн. Сделали на отлично. Заказал ещё благоустройство и строительство гаража. Понравился профессиональный подход, а так же цена и сроки выполнения приятно удивили.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Построил дом с компанией «Артбудинвест», действительно профессионалы своего дела. Строительство второго дома заказываю здесь.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.