Портфоліо

Котеджі і будинки
Барнхаус

Барнхаус
Якщо вам набридли звичайні будинки і є бажання виділитися, варто звернути увагу на барнхаус. Цей стиль поєднує в собі хай-тек, мінімалізм і еко-стиль. Будівля поєднує міцність конструкції і стійкість форм. Використання натуральних матеріалів у зовнішній обробці цю концепцію доповнює. Сувора простота барнхауса імпонує сучасній людині, а простір всередині створює почуття свободи.
Барнхаус зводиться по прямих ліній і нагадує прямокутник. Не повинно бути ніяких архітектурних надмірностей. Навколо жорсткого каркаса зводяться стіни. Найчастіше барнхауси-це одноповерхові проекти з мансардами або цоколями. Також варто вивчити інші особливості стилю барнхаус:
одно або двостулкові вхідні двері;
велика площа скління;
мінімум перегородок всередині;
відкриті дерев'яні тераси поруч з будинком;
двосхила покрівля без звисів;
проста і лаконічна обробка фасадів.
Американський і європейський барнхауси відрізняються. В американському варіанті два поверхи і яскраві стіни червоного кольору. У другому випадку будинок буде одноповерховим з гострим кутом нахилу покрівлі.
Барнхаус позбавляється всіх дрібниць, для того, щоб зосередитися на найголовнішому. Будинок можна доповнити прибудовами, які створять гармонійні ансамблі з гаражем, верандою. Щоб виділити частину будинку, можна використовувати контрасти. Вони будуть добре виглядати на вільному просторі. Лаконічно виглядають будинки-комори в темно-сірому кольорі.
Замовити дизайн екстер'єру зручно і вигідно в нашій компанії. Вартість робіт буде залежати від складності дизайну, площі об'єкта, використовуваних матеріалів. Дизайнери обговорюють і вносять правки в залежності від побажань клієнта.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Отзывы довольных клиентов
Предоставили полный пакет услуг по изготовлению 3D-визуализаций, на основе которых наши проектировщики разрабатывают пакеты чертежей и схем для строительных работ. Менеджер проекта консультировал и помогал принять решение на всех этапах строительства и ремонта.
Задоволений клієнт
м. Харків
Построил с компанией Артбудинвест бассейн. Сделали на отлично. Заказал ещё благоустройство и строительство гаража. Понравился профессиональный подход, а так же цена и сроки выполнения приятно удивили.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Построил дом с компанией «Артбудинвест», действительно профессионалы своего дела. Строительство второго дома заказываю здесь.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.