Портфоліо

Котеджі і будинки
Мінімалізм

Мінімалізм
Мінімалізм в екстер'єрі стає з кожним днем більш популярним напрямком. Він підходить для творчих особистостей, людей, які цінують простір і впевнені в собі. Ключова ідея такого стилю - це лаконічність, відсутність химерності, надмірностей. Будинки не будуть вимагати дорогої обробки і відмінно впишуться в природний ландшафт.
Мінімалізм зібрав в собі переваги таких напрямків, як хай-тек і лофт. До таких ознак відносяться:
стримана колірна гамма;
правильні форми і строгі лінії;
вільне внутрішнє планування;
максимальна площа скління.
Мінімалізм допоможе візуально розширити площу будинку, зробити його більш світлим, використовувати раціонально кожен сантиметр вільного простору. Будинки не будуть схожі на традиційні споруди.
В стилі комбінуються як штучні, так і натуральні матеріали, такі як метал, бетон, камінь, дерево, скло та інші. Для стін підійдуть бетонні блоки, сталеві каркасні конструкції, керамічні блоки, цегла, а також газобетон. Для покрівлі найбільш затребуваний варіант-профнастил і ПВХ мембрани. Мінімалізм може бути двох видів:
Мінімалізм софт - відрізняється більш м'якими лініями, стриманими формами, приємними текстурами. Для обробки незамінний камінь, дерево. Переважає білий, бежевий і пісочний колір.
Еко-мінімалізм - використовується виключно природна сировина. На дахах таких будинків створюються зелені газони, встановлюються сонячні батареї.
Незважаючи на стриманість і лаконічність будівель, щоб розробити проект дизайну екстер'єру потрібно докласти чимало зусиль. Ви можете довіряти нашим фахівцям, ми гарантуємо високу якість надання послуг.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Отзывы довольных клиентов
Предоставили полный пакет услуг по изготовлению 3D-визуализаций, на основе которых наши проектировщики разрабатывают пакеты чертежей и схем для строительных работ. Менеджер проекта консультировал и помогал принять решение на всех этапах строительства и ремонта.
Задоволений клієнт
м. Харків
Построил с компанией Артбудинвест бассейн. Сделали на отлично. Заказал ещё благоустройство и строительство гаража. Понравился профессиональный подход, а так же цена и сроки выполнения приятно удивили.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Построил дом с компанией «Артбудинвест», действительно профессионалы своего дела. Строительство второго дома заказываю здесь.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.