Заповніть форму і ми вам передзвонимо
Форма зв'язку з директором
Ім’я
Тема звернення
Номер телефону
Ваш відгук

Портфоліо

Котеджі і будинки
Шалє

Шалє
Стиль екстер'єру шале зародився на кордоні Швейцарії і Франції, в провінції Савойє. Він увібрав в себе кращі традиції і багату історію альпійських гір. Житло в такому форматі відрізняється високою практичністю і надійністю.
Будинок шале відмінно впишеться в звичайні заміські ділянки і різний ландшафт. За допомогою терас збільшується корисна площа будови. Основні риси стилю включають:
Будинок з похилим дахом і сильно виступаючими скатами, які забезпечать захист від негоди.
Великі віконні прорізи з масивними рамами.
Важкі внутрішні балки і масивні перекриття з цілісних колод.
Криті мансарди і балкони.
Для фасаду використовуються міцні сорти деревини, які включають дошки, бруси, панелі. Поєднання каменю і деревини забезпечить надійність конструкції і допоможуть зробити будинок теплим.
Що стосується оформлення і форми, то будинки шале вельми різноманітні. Можна побудувати як одноповерхові варіанти з просторою мансардою, так і двоповерхові будівлі з класичним плануванням. Ще одна особливість шале - велика веранда з опорами у вигляді масивних дерев'яних колон.
B стилі «шале» відсутній позолочений декор або химерні орнаменти. Перевага надається більш простій і затишній обстановці. Такі будиночки вигідно виглядають в оточенні природи, на тлі високих чагарників, дерев. При цьому важливо залишити атмосферу «невтручання». Все пронизане атмосферою спокою і розслаблення.
Розробка дизайну в стилі шале - відповідальний процес, який найкраще довірити досвідченим фахівцям. У нашому каталозі проектів можна знайти великі і маленькі будинки в стилі шале. Наша компанія надає повний комплекс послуг від створення ідеї дизайну до його повної реалізації.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Відгуки клієнтів
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.