Портфоліо

Котеджі і будинки
Стиль Райта

Стиль Райта
(стиль Прерій)
Природа багатьох надихає на створення шедеврів. Дизайнер Френк Ллойд Райт створив цілий напрямок і школу дизайну. Він вважає, що будівлі повинні вписуватися в пейзаж і прикрашати його, це допоможе архітектурі знайти свободу.
Концептуальні особливості стилю прерій включають такі характеристики:
Приземистість і горизонтальність. Будинки тягнуться не вгору, а вздовж, вони не повинні підніматися.
Упор робиться на форму будинку у вигляді прямокутника.
Цоколь прихований, помітні виступи покрівлі.
Лінійність і лаконізм геометрії.
Величезні панорамні вікна.
Вертикально будинок ділиться на колони і виступи, горизонтально - на перепади накриття.
Будівлі трьох або чотирьохскатні з широкими звисами.
Органічна покрівля створює ефект горизонтальності, за допомогою цього прийому навіть саме висока споруда здатна стати більш приземленою. Ще один атрибут будинку в стилі Райта - наявність тераси. Також архітектура передбачає наявність балконів і веранд, які можуть красиво звисати над водоймами або обривом. Такі споруди можуть робити з важких матеріалів. В облицюванні присутня еклектика. Бетон може комбінуватися як з натуральною деревиною, так і з грубо обробленим каменем або склом.
Для того, щоб розмежувати будинок на сегменти, виділити кожен з них, використовується різнорідність матеріалів. У пріоритеті відтінки сірого, коричневого і білого кольору. Лінії будинку і кути чітко виділяються вдалим поєднанням фарб, але при цьому не ріжуть очей.
Для більшої частини інтер'єрних проектів, які створюються сьогодні в стилі прерій, характерні лаконічність, простота і екологічність. Наші фахівці виконають як внутрішній дизайн інтер'єру, так і зовнішній. Можна замовити повний спектр послуг, які допоможуть створити сучасне і комфортне житло.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Отзывы довольных клиентов
Предоставили полный пакет услуг по изготовлению 3D-визуализаций, на основе которых наши проектировщики разрабатывают пакеты чертежей и схем для строительных работ. Менеджер проекта консультировал и помогал принять решение на всех этапах строительства и ремонта.
Задоволений клієнт
м. Харків
Построил с компанией Артбудинвест бассейн. Сделали на отлично. Заказал ещё благоустройство и строительство гаража. Понравился профессиональный подход, а так же цена и сроки выполнения приятно удивили.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Построил дом с компанией «Артбудинвест», действительно профессионалы своего дела. Строительство второго дома заказываю здесь.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.