Заповніть форму і ми вам передзвонимо
Форма зв'язку з директором
Ім’я
Тема звернення
Номер телефону
Ваш відгук

Портфоліо

Котеджі і будинки
Сучасний стиль

Сучасний стиль
Саме екстер'єр формує перше уявлення про будинок, він є його візитною карткою. Для оформлення часто використовується сучасний стиль - це мікс, який був запозичений з різних напрямків. Цінність його полягає в демократизмі, простоті та актуальності.
Для оформлення фасаду використовуються панелі, камінь, цегла, фасадна плитка. Завдяки технології повітряного простору між обробкою і стіною підвищуються теплоізоляційні характеристики матеріалів. Будь-який елемент, який використовується для прикрашання фасаду будинку, виконаного в сучасному стилі, повинен обов'язково виконувати практичну функцію. Головними ознаками сучасного стилю є:
чіткі лінії і прості форми;
мінімальний декор для фасаду, використовуються тільки функціональні архітектурні елементи;
панорамні вікна, більшість поверхонь виконано саме зі скла, щоб було максимум сонячного світла;
багато простору;
двосхилий дах;
застосування екологічних матеріалів, які будуть безпечними не тільки для людини, але і для навколишнього середовища.
Кольорове рішення буде важливим не тільки як стилістичний нюанс. Колір здатний впливати на психоемоційний стан, як власників, так і відвідувачів будинку. Сьогодні в тренді поєднання елементів двох-трьох споріднених архітектурних напрямків.
Всі ці вимоги виконати досить складно, тому багато хто звертається за допомогою до фахівців. Ми взяли в свою команду кращих дизайнерів, архітекторів, які допоможуть розробити і реалізувати проект дизайну екстер'єру. Неординарні дизайнерські рішення можна реалізувати за допомогою комбінації різних кольорів і матеріалів.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Відгуки клієнтів
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.