Портфоліо

Котеджі і будинки
Таунхаус

Таунхаус
Таунхаус для України - це новий формат житла. Споруди являють собою кілька котеджів, об'єднаних в єдиний комплекс. На території можуть проживати від двох до чотирьох сімей, причому у кожного є власна ділянка, яку можна облаштувати самостійно.
Таунхауси, як правило, будуються в форматі 2-ох або 3-х поверхових будівель з секціями. Чим привабливий такий стиль інтер'єру:
Площа. Квартири таунхауса значно більше, ніж в багатоквартирних будинках. Це дозволяє створити багатофункціональне житло з індивідуальним дизайном.
Вартість. Собівартість такого житла, а також дизайн екстер'єру та інтер'єру буде невисоким.
Власна ділянка. Навіть на невеликій ділянці можна створити клумбу, зону відпочинку, альтанку.
В залежності від кількості господарів таунхауси можуть бути у вигляді дуплексу, твінхауса або квадрохауса. В архітектурі є поняття килимової забудови кварталу. Будинки розташовуються так, щоб двори були зсередини. Перевага надається повній свободі планування.
Будівля має монолітну або блокову конструкцію. Будинки досить теплі. Обробку фасадів виконують за допомогою вентфасадів або декоративної штукатурки. Останнім часом модно використовувати підсистему з панелями зі штучного каменю або клінкерною плиткою. Це вигідно виділить будинок серед інших архітектурних забудов, розташованих в провулку.
Наші дизайнери звертають увагу на кожну деталь, щоб зробити таунхаус по справжньому унікальним. Використовуються сучасні методи планування, проектування, зонування, при цьому всі роботи будуть зроблені швидко і на професійному рівні.
Типові проекти таунхауса економічні в плані бюджету, до того ж терміни реалізації рішень набагато менше. Індивідуальні проекти відкривають нові можливості для реалізації ваших ідей.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Отзывы довольных клиентов
Предоставили полный пакет услуг по изготовлению 3D-визуализаций, на основе которых наши проектировщики разрабатывают пакеты чертежей и схем для строительных работ. Менеджер проекта консультировал и помогал принять решение на всех этапах строительства и ремонта.
Задоволений клієнт
м. Харків
Построил с компанией Артбудинвест бассейн. Сделали на отлично. Заказал ещё благоустройство и строительство гаража. Понравился профессиональный подход, а так же цена и сроки выполнения приятно удивили.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Построил дом с компанией «Артбудинвест», действительно профессионалы своего дела. Строительство второго дома заказываю здесь.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.