ЯНВарь, 2022

Дизайнерський ремонт

Більшість людей, які планують початок ремонту, замислюються над питанням, який вид ремонту їм зробити? Ремонтні роботи, що проводяться, можна умовно розділити на два види: косметичний ремонт, який передбачає заміну оздоблювальних покриттів, і капітальний, куди входить перепланування, вирівнювання всіх поверхонь, стяжка підлоги, заміна комунікацій та інші заходи.

Часто капітальний ремонт називають ще євроремонтом. Що ж мають на увазі під поняттям євроремонт? Це, як правило, ремонт із високим рівнем виконання роботи з використанням сучасних технологій та матеріалів.

Ще один різновид капітального ремонту – дизайнерський ремонт, який передбачає перепланування квартири, будинку чи офісу, зміну простору та інтер'єру, створення різних функціональних зон відповідно до бажань та вимог клієнта. Головна відмінна риса дизайнерського ремонту – це створення унікального стилю та індивідуального підходу. Це, по суті, авторська робота, що відображає творчість дизайнера, у поєднанні зі звичками та характером замовника, який має відчувати себе господарем свого осередку, а не відвідувачем будівельної виставки.

Що отримує клієнт, замовляючи виконання дизайнерського ремонту

Без зайвих слів зрозуміло, що дизайнерський ремонт передбачає створення проекту та його виконання лише висококваліфікованими фахівцями. У будівельній сфері одна з лідируючих позицій належить ТОВ «АртБудИнвест» що має більш ніж двадцятирічний досвід роботи у цьому напрямі. Компанію представляють дизайнери, економісти, проектувальники, юристи, будівельники та інші фахівці, які виконають ремонт будь-якої складності в обумовлений термін за прийнятними цінами.

Результатом виконання дизайнерського ремонту буде:

  • Унікальний та неповторний інтер'єр.

  • Поліпшення якості життя в навколишньому просторі, створення відповідного мікроклімату.

  • Використання сучасних, якісних матеріалів та інноваційних технологій.

  • Створення дизайн-проєкту з 3D-візуалізацією, завдяки якій замовник зможе на комп'ютері подивитися очікуваний кінцевий результат виконання ремонту, оцінити деталі інтер'єру та внести свої корективи.

  • Професіоналізм дизайнерів, які враховують у своїй роботі лише актуальні стилі, дозволить вашій квартирі залишатися сучасною тривалий час, що виправдовує фінансові витрати на проведення авторського ремонту.

  • Виконується перепланування та зонування простору.

  • Монтаж сучасних комунікацій, що відповідають усім технічним вимогам.

  • Якісне проведення оздоблювальних робіт відповідно до розробленого проєкту.

  • Можливість розробки та монтажу кількох варіантів освітлення.

  • Фахівці компанії допоможуть своїм клієнтам у підборі меблів та будівельних матеріалів. За бажанням клієнтів може проводитися розробка та виготовлення меблів на замовлення.

При виконанні робіт з дизайнерського ремонту професіонали ТОВ «АртБудИнвест» використовують лише передові технології та сучасне обладнання. Всі покриття: стеля, стіни та підлоги будуть доведені до досконалого стану. На замовлення клієнтів та рекомендації дизайнера можуть встановлюватися різні арки, монтуватися індивідуальні системи опалення, включаючи каміни та теплі підлоги.

Співпраця компанії з перевіреними постачальниками та виробниками будівельних матеріалів дозволить придбати все необхідне за доступними цінами та в потрібному обсязі.

Довіряючи дизайнерський ремонт «АртБудИнвест» ви заощаджуєте час, нерви та гроші, отримуючи насолоду комфортом щодня в будь-якому куточку вашої квартири.


Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс