ЯНВарь, 2022

Поради щодо дизайну інтер'єру в Харкові

Перед тим, як розпочати ремонт квартири чи будинку кожен господар повинен замислитися над тим, що він чекає від ремонту та яким вимогам він має відповідати. Без візуалізації всіх деталей оздоблення, меблів та інтер'єру тут не обійтися, а це означає, що для реалізації ваших планів необхідний дизайн-проект.

Поняття дизайн досить молоде, хоча у всі часи люди облаштовували своє житло, прагнучи гармонії та затишку. Під дизайном інтер'єру розуміють дії, спрямовані на забезпечення зручності та естетичних якостей, завдяки яким людина сприймає не окремі предмети, наприклад, стіл, диван, дзеркала, світильники, а, увійшовши в кімнату, сприймає картину в цілому.

Дизайн-проект інтер'єру

У процесі ремонту у власника житла виникає низка питань:

 • Куди розмістити всі речі, не захаращуючи простір?

 • Що краще, квартира-студія чи окремо розміщені кімнати?

 • Які вибрати меблі?

 • Як облаштувати вдома робоче місце, щоб мати змогу працювати віддалено?

 • Який стиль вибрати і чи достатньо простору для його застосування?

Дизайн-проект інтер'єру є пакетом документів з кількома варіантами планування, що включає креслення, схеми, ілюстрації та 3D візуалізацію. Основна мета проекту – створити гармонійний та якісний простір, що відображатиме побажання та характер власників, адже комфортне проживання сьогодні зовсім не розкіш, а необхідність, оскільки обстановка дуже сильно впливає на людину, регулюючи її настрій. Дискомфорт може призвести до стресу та навіть депресії.

Як бачите, сьогодні ремонт – це не банальне переклеювання шпалер, фарбування стелі, стін та заміна покриття для підлоги. Це професійний підхід до благоустрою вашого житла і тут без допомоги дизайнера навряд чи вдасться впоратися. Компанія «АртБудИнвест» надає послуги з дизайну інтер'єру в Харкові більше 20 років, її фахівці розробили та втілили у життя безліч дизайн-проектів за доступними цінами.

Основні етапи у створенні дизайн-проекту

 • Ескізний. На цьому етапі обрана концепція узгоджується із замовником, вибирається стиль оформлення, кольорова гама та планування, візуально розставляються меблі та моделюється світло.

 • Розробка технічної документації. Складаються креслення та описи з місцями розташування стін, матеріалами, що використовуються для ремонту тощо. Все це буде так званою інструкцією для будівельників.

 • Вибір матеріалів для обробки. Замовнику надається повний список необхідних матеріалів, із зазначенням їх марок та фірмових назв, складається кошторис за проектом.

 • Контроль дизайнера. Цей етап не відноситься до основних, як три попередні, і замовляється лише за бажанням клієнта та його матеріальної можливості. Його виконання полягає у виїзді дизайнера на об'єкт та перевірці відповідності виконуваних робіт дизайн-проекту.

Переваги складання дизайн-проекту інтер'єру

Дизайнери інтер'єру ТОВ «АртБудИнвест» готують для своїх клієнтів готові дизайн-рішення, завдяки яким ви маєте низку переваг:

 • розпланування всіх зон з урахуванням їх використання, відсутність вільного простору;

 • Складений кошторис дає уявлення про необхідний бюджет до початку проведення будівельних робіт, що дозволить вам розрахувати свої сили та позбавить від затягування ремонту через брак фінансів;

 • У дизайн-проекті зазначено кількість необхідного будівельного матеріалу та його марки, що дозволить вам раціонально використовувати бюджет, запобігатиме покупці матеріалу низької якості;

Планування етапів проведення будівельних робіт із можливістю замовлення матеріалів, меблів, освітлювальних приладів заздалегідь, до певного терміну.
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс