ЯНВарь, 2022

Етапність будівництва дачі

Динамічний та стрімкий ритм сучасного життя все частіше підштовхує власників міських квартир до бажання та необхідності відпочинку від міської метушні. Саме тому зараз городяни все частіше освоюють приміські території з метою будівництва заміського будинку. Дачний відпочинок набуває все більшої популярності. Це те місце, де ви зможете бути ближче до тиші та природи. На дачній ділянці набагато простіше реалізувати свої мрії та давні плани. Нарешті з'явиться можливість зібрати галасливу компанію друзів та близьких, не переймаючись порушенням спокою сусідів. А що може бути краще за сімейний відпочинок на дачі? Дітлахи зможуть бігати і кричати, засмагати і купатися в басейні, гратися на траві з домашніми улюбленцями. Тут можна поласувати свіжими ягодами та фруктами. Вечір біля багаття всією родиною, посиденьки в альтанці або перегляд фільму в будинку біля каміна. Все це подарує почуття комфорту кожному члену сім'ї.

Виникає питання: з чого розпочати будівництво дачі?

Розмір та матеріали

Зазвичай будівництво починається з придбання земельної ділянки, але в цьому випадку немає гарантії, що забудова гідно впишеться у відведену територію та її ландшафт. Можна піти іншим шляхом. Спочатку підібрати тип будівництва своєї дачі:

 • Невеликий садовий будиночок;

 • Заміський будинок з усіма зручностями;

 • Просторий котедж.

Після цього визначитися з поверховістю:

 • Одноповерхова будова;

 • Одноповерхова будова з мансардою;

 • Двоповерхова будова.

Далі слід розглянути матеріали, що застосовуються для будівництва дачних будиночків. Це може бути:

 • Дерев'яний брус;

 • Структурна ізоляційна панель;

 • Цегла;

 • пінобетон;

 • Шлакоблок та інші.

Дачні будинки використовують для проживання переважно з ранньої весни до пізньої осені, тому вимоги власників до теплозахисту не високі. Основними інженерно-технічними спорудами, як правило, є піч та камін.

Вибір проекту

Перш ніж розпочати безпосередньо проектування необхідно провести геологічні дослідження, щоб врахувати властивості ґрунту та ґрунтових вод під час проведення будівельних заходів.

Тепер можна обирати проект будівлі. Тут також існує кілька варіантів:

 • Придбати типовий проект;

 • Вибрати розробку індивідуального проекту;

 • Об'єднати типовий проект із внесенням до нього змін.

Для поєднання ваших архітектурних переваг з геологією ділянки потрібна допомога кваліфікованих фахівців. Звернувшись до будівельної компанії, яка має досвід роботи в даній сфері, ви зможете замовити всі необхідні вам послуги. Понад 20 років спеціалісти компанії ТОВ «АртБудИнвест» виконують весь спектр будівельних робіт, зводячи об'єкт з нуля до повної його готовності. Завдяки сучасним комп'ютерним технологіям ви зможете побачити проектовану будову у 3D форматі.

Далі професіонали роблять необхідні розрахунки щодо майбутнього будівництва та розробляють технічну документацію.

Проект складається з трьох основних розділів:

 1. Архітектурний, що містить креслення поверхів, даху та фасадів.

 2. Конструкторський, в якому відображається інформація про фундамент, кроквяні конструкції та перекриття.

 3. Інженерний. У цей розділ входять креслення існуючих комунікацій.

Проведення будівельних робіт

Отже, проект готовий. Саме час розпочинати будівельні роботи, які завжди починаються з фундаменту. Це перший і найважливіший етап, при його виконанні фахівці компанії «АртБудИнвест» врахують проведені геологічні дослідження ґрунту та підземних вод, кліматичні умови вашого регіону та передбачувану масу будови.

Після цього переходять до зведення стін та монтажу даху. Далі встановлюють вікна та двері, потім проводять оздоблювальні роботи.

На заключному етапі проводять зазначені у проекті інженерні комунікації.

Довіривши будівництво дачі в Харкові професіоналам ТОВ «АртБудИнвест» ви отримаєте сучасний об'єкт за прийнятними цінами.
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс