Ландшафтний дизайн

Багато хто думає, що ландшафтний дизайн має на увазі лише розміщення рослин та декорування ними ділянки, але це не так. При проектуванні ми плануємо ділянку з урахуванням всіх побутових і розважальних споруд (дитячі ігрові зони, будиночки на дереві, альтанки, мангальні, сараї, навіси, гаражі, паркани та багато іншого), розміщуємо септики і свердловини, дренажні колодязі і водовідведення, розміщуємо генератори і теплові насоси і це ще не повний перелік того, що включає наш проект.
Ландшафтний дизайн
Ландшафтний дизайн - мистецтво створення оригінального дизайну. Його мета не просто благоустрій території, а й гармонійне поєднання функціональності і краси. Щоб грамотно розмістити рослини і дерева, організувати систему поливу, освітлення, мощення доріжок в саду і на прибудинковій території, облаштувати газони, клумби, створити декоративні водойми і вирішити ряд інших важливих питань, варто звертатися до досвідчених ландшафтних дизайнерів. Ми пропонуємо такі послуги при розробці дизайнерського проекту. Створюючи зелену композицію, наші фахівці враховують ряд важливих нюансів:
⦁ Рослини ретельно підбираються і висаджуються за принципом від більшого до меншого. Ті, що виросли, повільно комбінуються з швидкозростаючими.
⦁ Грунт має підходить під певні насадження.
⦁ Проводяться розрахунки яким сортам потрібно більше води, а яким сонця.
⦁ Раціональна розстановка декоративних елементів, щоб ансамбль був максимально облаштованим і гармонійним.
Сьогодні існує величезна кількість стилів ландшафтного дизайну. Багаторічний досвід в області будівництва і проектування показав, що для заміського будинку або котеджу в Україні найкраще підійдуть такі напрямки:
⦁ Англійський - відрізняється природністю, відсутністю строгих форм. Він відрізняється романтикою і дозволяє перенестися в атмосферу старовинних садиб 19 століття.
⦁ Французький - форма ділянки повинна бути правильною і симетричною. Бездоганна стрижка кущів і дерев, чіткі клумби – ключові особливості стилю. Тут навпаки мало натуральності, природи і більше створеного руками людини.
⦁ Кантрі - ідеальний варіант для дачі, будинку за містом. Заборони повністю відсутні, що дозволяє створити затишну ділянку з різними насадженнями. Для стилю характерні невимушеність, легкість і простота.
У нас можна замовити послуги ландшафтного дизайнера за найкращою ціною в Харкові та Харківській області.

Басейн

Вже не перший рік наша компанія займається монтажем і комплектацією басейнів. Ми надаємо послугу від розробки і проектування басейну до його введення в експлуатацію. Попередньо обговоривши бюджет, форму чаші і можливе енергоспоживання ми розробимо креслення і підготуємо розгорнутий рахунок (смету) на реалізацію басейну. Також наша компанія запропонує і змонтує варіанти обігріву, підбере системи фільтрації, тенти і навіси. І найголовніше - ми надаємо гарантійне обслуговування басейну і проводимо заміну витратних матеріалів систем фільтрації.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Отзывы довольных клиентов
Предоставили полный пакет услуг по изготовлению 3D-визуализаций, на основе которых наши проектировщики разрабатывают пакеты чертежей и схем для строительных работ. Менеджер проекта консультировал и помогал принять решение на всех этапах строительства и ремонта.
Задоволений клієнт
м. Харків
Построил с компанией Артбудинвест бассейн. Сделали на отлично. Заказал ещё благоустройство и строительство гаража. Понравился профессиональный подход, а так же цена и сроки выполнения приятно удивили.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Построил дом с компанией «Артбудинвест», действительно профессионалы своего дела. Строительство второго дома заказываю здесь.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.