ЯНВарь, 2022

Ландшафтний дизайн в Харкові

Професійний підхід до оформлення ландшафту Вашої ділянки допоможе по-новому поглянути на свій маєток. Найчастіше господарі всю увагу та кошти приділяють інтер'єру будинку, недооцінюючи планування надвірних будівель, облаштування доріжок, мальовничих квітників та фонтанів, що зачаровують. Грамотно змінити територію допоможе ландшафтний дизайнер.

Ландшафтний благоустрій — це комплекс робіт, виконання яких, зрештою, має призвести до очікуваного результату. Для успішного виконання кожного етапу складається дизайн-проект, в якому відображаються побажання замовника, рекомендації дизайнера, а також технічні та технологічні рішення.

Етапи проведення ландшафтних робіт

Реалізація дизайнерського проекту проводиться у кілька етапів. Назвемо основні з них:

  • Планування ділянки. На цьому етапі усуваються недоліки рельєфу, виробляється формування ухилів для стоку атмосферних опадів.

  • Формування рельєфу. Після проведення планування ділянки виконуються ландшафтно-будівельні роботи, створюються схили, тераси, гірки та інші елементи.

  • Створення штучних водойм. На цьому етапі розбиваються штучні струмки, ставки та водоспади.

  • Встановлення зливової каналізації та дренажу. Створюється система, що перешкоджає накопиченню опадів на ділянці, завдяки якій буде проводитися відведення води від фундаменту будівель та інших споруд.

  • Облаштування освітлення. Завдяки правильно розташованим джерелам світла можна насолоджуватися красою та затишком ділянки у будь-який час доби.

  • Розміщення зелених насаджень.

Як бачите, ландшафтний дизайн - справа не проста, що вимагає грамотного, професійного підходу. Досить часто власники ділянок впевнені в тому, що тільки вони самі знають, які хочуть бачити свою садибу. Посперечатися з цим важко. Проте, чи достатньо одного уявлення у тому, щоб реально втілити своє бачення у життя?

Важливість професійного підходу до ландшафтного дизайну

Найпоширенішою причиною, через яку люди відмовляються від послуг ландшафтного дизайнера, є економія коштів. Здавалося б, стиль оформлення ділянки, що сподобався, можна вибрати по фото. Все необхідне для оформлення купити у садовому магазині або на ринку. Але це не все. Дизайнер - це і проектувальник, і інженер, і творець, який поєднує естетику з вирішенням багатьох технічних завдань. Якщо порівняти, скажімо, сад, створений просто любителем і професіоналом, то можна побачити, що останній виглядає презентабельніше цілий рік, оскільки його краса пов'язана тільки з цвітінням, в ньому поєднані геометрія ліній і архітектура обсягів.

ТОВ «АртБудИнвест»- це компанія, яка надає послуги ландшафтного дизайну по місту Харкову та Харківській області за прийнятними цінами. У компанії працюють лише висококваліфіковані фахівці, які розроблять дизайнерський проект з урахуванням побутових та розважальних споруд, включаючи дитячі ігрові зони, альтанки, будиночки на дереві, навіси. Не залишиться поза увагою питання розміщення свердловин та дренажних колодязів, системи водовідведення. Також компанія займається монтажем та укомплектуванням басейнів, пропонує варіанти підігріву та фільтрації води, встановлення тентів та навісів.

Професійні тонкощі

У процесі реалізації проекту, пов'язаного із постійними фінансовими витратами, ціна помилок може зростати з кожним днем. Досвідчений дизайнер чітко знає послідовність виконуваних робіт, зможе зорієнтуватися у разі виникнення нештатної ситуації з метою недопущення зайвих витрат. Він на професійному рівні пов'язує всі проектувальні рішення із санітарними та будівельними нормами.


Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс