Maureen Zehring
How to write headlines that actually work?
A headline's purpose is to quickly and briefly draw attention to the story. It is generally written by a copy editor, but may also be written by the writer, the page layout designer, or other editors.

Ландшафтний дизайн

Багато хто думає, що ландшафтний дизайн має на увазі лише розміщення рослин та декорування ними ділянки, але це не так. При проектуванні ми плануємо ділянку з урахуванням всіх побутових і розважальних споруд (дитячі ігрові зони, будиночки на дереві, альтанки, мангальні, сараї, навіси, гаражі, паркани та багато іншого), розміщуємо септики і свердловини, дренажні колодязі і водовідведення, розміщуємо генератори і теплові насоси і це ще не повний перелік того, що включає наш проект.
Ландшафтний дизайн
Ландшафтний дизайн - мистецтво створення оригінального дизайну. Його мета не просто благоустрій території, а й гармонійне поєднання функціональності і краси. Щоб грамотно розмістити рослини і дерева, організувати систему поливу, освітлення, мощення доріжок в саду і на прибудинковій території, облаштувати газони, клумби, створити декоративні водойми і вирішити ряд інших важливих питань, варто звертатися до досвідчених ландшафтних дизайнерів. Ми пропонуємо такі послуги при розробці дизайнерського проекту. Створюючи зелену композицію, наші фахівці враховують ряд важливих нюансів:
⦁ Рослини ретельно підбираються і висаджуються за принципом від більшого до меншого. Ті, що виросли, повільно комбінуються з швидкозростаючими.
⦁ Грунт має підходить під певні насадження.
⦁ Проводяться розрахунки яким сортам потрібно більше води, а яким сонця.
⦁ Раціональна розстановка декоративних елементів, щоб ансамбль був максимально облаштованим і гармонійним.
Сьогодні існує величезна кількість стилів ландшафтного дизайну. Багаторічний досвід в області будівництва і проектування показав, що для заміського будинку або котеджу в Україні найкраще підійдуть такі напрямки:
⦁ Англійський - відрізняється природністю, відсутністю строгих форм. Він відрізняється романтикою і дозволяє перенестися в атмосферу старовинних садиб 19 століття.
⦁ Французький - форма ділянки повинна бути правильною і симетричною. Бездоганна стрижка кущів і дерев, чіткі клумби – ключові особливості стилю. Тут навпаки мало натуральності, природи і більше створеного руками людини.
⦁ Кантрі - ідеальний варіант для дачі, будинку за містом. Заборони повністю відсутні, що дозволяє створити затишну ділянку з різними насадженнями. Для стилю характерні невимушеність, легкість і простота.
У нас можна замовити послуги ландшафтного дизайнера за найкращою ціною в Харкові та Харківській області.

Басейн

Вже не перший рік наша компанія займається монтажем і комплектацією басейнів. Ми надаємо послугу від розробки і проектування басейну до його введення в експлуатацію. Попередньо обговоривши бюджет, форму чаші і можливе енергоспоживання ми розробимо креслення і підготуємо розгорнутий рахунок (смету) на реалізацію басейну. Також наша компанія запропонує і змонтує варіанти обігріву, підбере системи фільтрації, тенти і навіси. І найголовніше - ми надаємо гарантійне обслуговування басейну і проводимо заміну витратних матеріалів систем фільтрації.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Отзывы довольных клиентов
Предоставили полный пакет услуг по изготовлению 3D-визуализаций, на основе которых наши проектировщики разрабатывают пакеты чертежей и схем для строительных работ. Менеджер проекта консультировал и помогал принять решение на всех этапах строительства и ремонта.
Задоволений клієнт
м. Харків
Построил с компанией Артбудинвест бассейн. Сделали на отлично. Заказал ещё благоустройство и строительство гаража. Понравился профессиональный подход, а так же цена и сроки выполнения приятно удивили.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Построил дом с компанией «Артбудинвест», действительно профессионалы своего дела. Строительство второго дома заказываю здесь.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.