Портфоліо

Квартири і будинки
Сучасна класика та арт-деко

Сучасна класика та арт-деко
У таких стилях, як сучасна класика і арт-деко робиться акцент на поєднанні зручності, практичності і законів організації простору. Правильне використання відтінків і форм допоможе створити в приміщенні відповідний настрій, емоційність, потрібне призначення.
Арт-деко-вважається аристократом серед інших напрямків. Ще з самого зародження він користувався попитом серед творчої інтелігенції і багатих людей. Сьогодні стиль прикрашає заміські будинки, розкішні ресторани, виставкові зали та сучасні квартири. До його ознак відносяться:
⦁ витончений і якісний гарнітур;
⦁ естетичний і розкішний дизайн;
⦁ ніжні відтінки, найчастіше це такі кольори: кремовий, білий, кавовий, деревний, металевий і чорний;
⦁ яскраве освітлення;
⦁ строга геометрія, що підкреслить неповторний смак власника житла.
Сучасна класика - перехідний стиль, який поєднує в собі традиційні елементи класики і найсучасніші, трендові елементи. Щоб створити такий інтер'єр, використовуються нейтральні відтінки, такі як зелений, сірий, коричневий. Для оформлення стін використовується інтер'єрна фарба. Шафи і стелажі, вмонтовані в стіни, дозволяють зберегти якумога більше простору. Можна комбінувати різні стилі меблів, головне, щоб вони були зручними і поєднувалися з іншими елементами декору і обробкою.
Класика і арт-деко перебачають перевагу функціональності над декоративністю. Воно виражається в простих формах, відкритості, легкості, відсутності перевантаженості.
Грамотний дизайн інтер'єру стане гарантією комфорту, практичності та естетики. Над його розробкою працює досвідчена команда дизайнерів, декораторів, архітекторів та інших фахівців. Остаточна вартість формується тільки після складання підсумкового кошторису.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Отзывы довольных клиентов
Предоставили полный пакет услуг по изготовлению 3D-визуализаций, на основе которых наши проектировщики разрабатывают пакеты чертежей и схем для строительных работ. Менеджер проекта консультировал и помогал принять решение на всех этапах строительства и ремонта.
Задоволений клієнт
м. Харків
Построил с компанией Артбудинвест бассейн. Сделали на отлично. Заказал ещё благоустройство и строительство гаража. Понравился профессиональный подход, а так же цена и сроки выполнения приятно удивили.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Построил дом с компанией «Артбудинвест», действительно профессионалы своего дела. Строительство второго дома заказываю здесь.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.