Портфоліо

Квартири і будинки
Сучасний стиль

Сучасний стиль
У кожної людини існує своє уявлення про ідеальний будинок або квартиру. Дизайн інтер'єру в сучасній стилістиці - це поєднання декількох напрямків, актуальних і затребуваних в певний період часу. До його особливостей можна віднести:
⦁ наявність прямих ліній і чітких форм;
⦁ відповідність останнім трендам моди;
⦁ застосування однотонного текстилю та відсутність незграбних, складних візерунків;
⦁ мінімальна кількість декоративних деталей;
⦁ відкрите планування;
⦁ використання нейтральних кольорів з різними строкатими акцентами;
⦁ застосування в дизайні скляних, глянцевих елементів, а також хромованого покриття.
Сучасний дизайн не сприймає надмірної обробки стін, тому вони фарбуються, обклеюються однотонними шпалерами або на поверхню наноситься декоративна штукатурка. Стелі в приміщеннях, витриманих в сучасному стилі, роблять багаторівневими. Можлива також установка натяжних або підвісних конструкцій, проте найкращим рішенням буде їх поєднання. Стелі декоруються в світлих тонах, що додає кімнаті візуального об'єму. Основним джерелом освітлення може служити велика люстра. Для додаткового світла застосовують точкове підсвічування.
Що стосується меблів, то всі предмети обстановки в сучасному інтер'єрі повинні відповідати вимогам практичності і функціональності. Найчастіше використовують пластикове меблювання з глянцевими фасадами або вироби з лакованої деревини. Прекрасно будуть виглядати модульні меблі, що мають вбудовані ніші. Дизайн має продуману структуру, відкидає складні конструкції. Сучасний стиль дозволяє проводити експерименти з оздоблювальними матеріалами і кольоровою гамою. Все це допомагає створити ідеальний інтер'єр квартири або будинку, який наші фахівці готові запропонувати за демократичними цінами.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Отзывы довольных клиентов
Предоставили полный пакет услуг по изготовлению 3D-визуализаций, на основе которых наши проектировщики разрабатывают пакеты чертежей и схем для строительных работ. Менеджер проекта консультировал и помогал принять решение на всех этапах строительства и ремонта.
Задоволений клієнт
м. Харків
Построил с компанией Артбудинвест бассейн. Сделали на отлично. Заказал ещё благоустройство и строительство гаража. Понравился профессиональный подход, а так же цена и сроки выполнения приятно удивили.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Построил дом с компанией «Артбудинвест», действительно профессионалы своего дела. Строительство второго дома заказываю здесь.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.