Портфоліо

Квартири і будинки
Black

Стиль Black
Колір має велике значення в дизайні інтер'єрів. Від обраної колірної гами залежить комфорт приміщення, його вигляд і особливі риси. Квартири і будинки в стилі Black виглядають дуже стильно. Чорна палітра досить загадкова. До позитивних сторін таких відтінків відносяться: стриманість, діловитість, вишуканість. Додаткові відтінки допоможуть змінити сприйняття основного кольору.
⦁ чорні стіни підійдуть для різних стилів, від класики до скандинавського, однак потрібно пам'ятати про такі особливості:
⦁ стіни в чорному роблять простір більш холодним, тому потребують затишного декору
⦁ необхідне найяскравіше освітлення;
⦁ вони вдало комбінуються зі світлими меблями і яскравими елементами декору.
Стеля в чорному кольорі буде виглядати незвично в спальні або ванній, не варто його робити темним у всіх кімнатах. Варіант total black підійде тим, хто не боїться похмурого ефекту. Чорні дивани відмінно виглядають в шкірі, надзвичайного ефекту можна досягнути, якщо використовувати вишуканий оксамит. Також варто звернути увагу на освітлення, декор і текстиль, які потрібно грамотно обирати. Абажури в темному кольорі допоможуть створити затишну атмосферу в кімнаті. Темні штори будуть добре поглинати денне світло.
Чорний колір буде відмінно поєднуватися з жовтим (соковитий, сонячний колір пом'якшує темний), рожевим (компроміс брутальності і ніжності), синім і червоним (синій пом'якшує, а червоний додає вульгарності), білим (кращий контраст), смарагдовим і іншими відтінками.
Наша компанія береться за проекти різної специфіки. Реалізуються сучасні методи планування, проектування, зонування. Квартира або будинок в стилі Black буде виглядати оригінально.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Отзывы довольных клиентов
Предоставили полный пакет услуг по изготовлению 3D-визуализаций, на основе которых наши проектировщики разрабатывают пакеты чертежей и схем для строительных работ. Менеджер проекта консультировал и помогал принять решение на всех этапах строительства и ремонта.
Задоволений клієнт
м. Харків
Построил с компанией Артбудинвест бассейн. Сделали на отлично. Заказал ещё благоустройство и строительство гаража. Понравился профессиональный подход, а так же цена и сроки выполнения приятно удивили.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Построил дом с компанией «Артбудинвест», действительно профессионалы своего дела. Строительство второго дома заказываю здесь.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.