Портфоліо

Квартири і будинки
Еко

Стиль Еко
Еко або екологічний стиль один з найцікавіших напрямків в дизайні. Він поєднує в собі природні матеріали, форми і кольори, які допоможуть відтворити в будинку або квартирі природне, комфортне середовище. Його концепція полягає у відтворенні естетики живої природи, поклонінні її красі і силі.
Серед сірих урбаністичних джунглів еко-дизайн допоможе створити в будинку або квартирі справжній живий оазис. Головні характерні риси стилю:
⦁ Натуральні або підходящі для вторинної переробки матеріали. Це може бути натуральне дерево, камінь, кераміка, цегла. В інтер'єрах цінується саме те, що дає людині природа. Тому з імітаціями під природність варто бути обережним.
⦁ Озеленення використовується в якості декору. У приміщеннях може бути багато кімнатних рослин, мініатюрних дерев в горщиках, оригінальних акваріумів, тераріумів. Рослини стають головним інструментом декору і повинні відповідати кольорам і обробці стін.
⦁ Декор на екологічну тематику. Це можуть бути «зелені» інсталяції. Мотиваційні плакати, картини з розписом рослинної та інші елементи.
⦁ Багато природного світла. Світло повинне мати приємний і природний відтінок. Від галогенових ламп доведеться повністю відмовитися. З вікон мають направлятися великі світлові потоки. Світло повинне заповнювати все, але не сліпити і не дратувати.
В оформленні використовують кольори, які зустрічаються в природі. До них відносяться: відтінки коричневого, бежевий, пісочний, зелений в різних варіаціях, відтінки синього, ніжно-лавандовий, а також стримані рожеві кольори.
Інтер'єри в стилі еко, які створені нашими дизайнерами, відрізняються лаконічністю. Вони стримані і оригінальні, в них немає нічого зайвого. Щоб замовити дизайн-проект, досить залишити заявку на сайті.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Отзывы довольных клиентов
Предоставили полный пакет услуг по изготовлению 3D-визуализаций, на основе которых наши проектировщики разрабатывают пакеты чертежей и схем для строительных работ. Менеджер проекта консультировал и помогал принять решение на всех этапах строительства и ремонта.
Задоволений клієнт
м. Харків
Построил с компанией Артбудинвест бассейн. Сделали на отлично. Заказал ещё благоустройство и строительство гаража. Понравился профессиональный подход, а так же цена и сроки выполнения приятно удивили.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Построил дом с компанией «Артбудинвест», действительно профессионалы своего дела. Строительство второго дома заказываю здесь.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.