Портфоліо

Квартири і будинки
Скандинавський стиль

Дизайн квартир і будинків в скандинавському стилі
Для більшої частини інтер'єрних проектів, які створюються нашими фахівцями характерні екологічність, лаконічність і простота. Саме таким критеріям відповідає стриманий скандинавський стиль, який прийшов до нас з Північної Європи. Лаконічні інтер'єри без розкоші і надмірностей, світлі відтінки, мінімалістичний дизайн відмінно поєднуються в сучасній українській квартирі або заміському будинку.
Можна виділити такі переваги скандинавського стилю:
⦁ Гарне освітлення. Щоб надати приміщенню легкості, потрібно вдало поєднувати природне і штучне освітлення. Для цього встановлюються світильники, люстри, лампи, декоративні світильники, а також торшери, камін.
⦁ Світлі кольори. Ключовий відтінок - білий, він чудово комбінується з більш м'якими природними відтінками: сірим, сіро-зеленим або коричневим.
⦁ Лаконічні меблі, виготовлені зі зіичайних природних матеріалів. Переважають вироби в світлих кольорах. Меблі не повинні займати простір. Комфорт допоможуть створити подушки і ковдри з текстилю, або хутро, розміщене на підлозі.
⦁ Зонування кімнат. Малогабаритна квартира ділять на окремі зони або блоки. Важливо щоб переходи були ненав'язливими, більш м'якими. Для цього використовується колірне оформлення і декор, перегородки відсутні.
⦁ Багато рослин. Будинок більш затишним зроблять природні мотиви. Можна прикрасити кімнати рослинами.
Скандинавський стиль допоможе візуально розширити площу квартири, зробити її більш світлою і раціонально використовувати простір. До того ж такий ремонт буде коштувати недорого за рахунок використання простої обробки і недорогих меблів.
Наші фахівці допоможуть зробити затишне і комфортне житло в скандинавському стилі на будь-який смак. Для цього необхідно зателефонувати нам або замовити дизайн проект прямо на сайті.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Отзывы довольных клиентов
Предоставили полный пакет услуг по изготовлению 3D-визуализаций, на основе которых наши проектировщики разрабатывают пакеты чертежей и схем для строительных работ. Менеджер проекта консультировал и помогал принять решение на всех этапах строительства и ремонта.
Задоволений клієнт
м. Харків
Построил с компанией Артбудинвест бассейн. Сделали на отлично. Заказал ещё благоустройство и строительство гаража. Понравился профессиональный подход, а так же цена и сроки выполнения приятно удивили.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Построил дом с компанией «Артбудинвест», действительно профессионалы своего дела. Строительство второго дома заказываю здесь.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.