Портфоліо

Квартири і будинки
Хай-тек

Хай-тек
Сама назва хай тек говорить про високі технології. Цей ультрасучасний стиль з нотками урбаністичного дизайну відрізняється суворою функціональністю, чіткістю і лаконічністю. Він втілює в собі бажання доторкнутися до майбутнього і підійде для сучасних заміських будинків, апартаментів з вільним простором.
Можна виділити ряд особливостей інтер'єру в стилі хай тек:
⦁ Всі лінії повинні бути строгими і чіткими, а поверхня стін і стелі - ідеальна.
⦁ Кількість меблів не обмежена, але кожен з предметів повинен мати продумане практичне рішення.
⦁ Стіни можуть бути пофарбовані в світлі кольори або обклеєні однотонними шпалерами без будь-яких малюнків.
⦁ Використання панорамного скління.
⦁ Якщо говорити про обробку підлоги, то професійні дизайнери радять застосовувати плитку, таке покриття сприяє створенню необхідного блиску. Завдяки оригінальній укладці інтер'єр виглядає нестандартно. Також вітається глянцевий ламінат.
⦁ Сучасна побутова техніка. Центральне місце на стіні може зайняти телевізор останньої моделі.
⦁ Зонування простору - ще одна фішка хай-тека, тому встановлюються розсувні двері і різні перегородки.
За бажанням клієнта також встановлюється система "Розумний будинок", яка має цілий ряд корисних функцій. Замість стінки встановлюється шафа-купе або модульна система. Ліжко краще обирати без ніжок, щоб торкалося підлоги. Хай-тек відрізняється стриманою кольоровою гамою, що включає сріблястий, синій, білий, а також чорний і сірий кольори.
Ціна дизайну в стилі хай-тек заздалегідь обговорюється і буде залежати від складності проекту, площі об'єкта, вартості матеріалів, термінів виконання і початкового стану квартири або будинку.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Отзывы довольных клиентов
Предоставили полный пакет услуг по изготовлению 3D-визуализаций, на основе которых наши проектировщики разрабатывают пакеты чертежей и схем для строительных работ. Менеджер проекта консультировал и помогал принять решение на всех этапах строительства и ремонта.
Задоволений клієнт
м. Харків
Построил с компанией Артбудинвест бассейн. Сделали на отлично. Заказал ещё благоустройство и строительство гаража. Понравился профессиональный подход, а так же цена и сроки выполнения приятно удивили.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Построил дом с компанией «Артбудинвест», действительно профессионалы своего дела. Строительство второго дома заказываю здесь.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.