Портфоліо

Квартири і будинки
Стиль лофт

Стиль лофт
Сучасний стиль лофт буде мати гарний вигляд не тільки в квартирі, будинку, але і в студії, офісних приміщеннях, різних закладах. Він з'явився ще в 40 – х роках ХХ століття, ключове завдання такого дизайну інтер'єру - створити комфорт і максимум функціональності в умовах неформальності.
Урбаністичний дизайн лофт можна впізнати за такими ознаками:
⦁ Висока стеля, що має відкриті комунікації.
⦁ Оштукатурені бетонні стіни або цегляна кладка.
⦁ Планування, яке передбачає мінімальну кількість перегородок. При цьому внутрішня стіна повністю відсутня між кімнатами.
⦁ Груба підлога, для виготовлення якої використовуються зістарені штучно матеріали.
⦁ Великі панорамні вікна без штор.
⦁ Меблі нестандартної форми з металу або деревини.
⦁ Металеві сходи на другий поверх або рівень будинку.
Використовується незвичайний декор і аксесуари, а також специфічна колірна гамма, що включає такі відтінки: білий, чорний, теракотовий, металік, сірий або коричневий.
Виділяють 3 основних напрямки стилю лофт:
⦁ Індустріальний - предмети зі старого дерева, грубі металеві ліжка, залізні тумби стануть ключовими елементами «мальовничого» стилю.
⦁ Хіпстерський або бохо-лофт - яскраві кольори, незвичайні і сміливі рішення.
⦁ Гламурний - підійде для тих, хто любить простір, розкіш, дорогі меблі з натуральних матеріалів. У декорі можуть використовуватися картини, скульптури в білих тонах, музичні інструменти.
Loft дизайн - чудовий варіант для творчих, сучасних людей, які цінують відкритий простір, вільне планування і нестандартні рішення. Наші дизайнери створять для вас унікальний проект за вигідною ціною. Всі роботи будуть виконані в строк, згідно з договором.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Отзывы довольных клиентов
Предоставили полный пакет услуг по изготовлению 3D-визуализаций, на основе которых наши проектировщики разрабатывают пакеты чертежей и схем для строительных работ. Менеджер проекта консультировал и помогал принять решение на всех этапах строительства и ремонта.
Задоволений клієнт
м. Харків
Построил с компанией Артбудинвест бассейн. Сделали на отлично. Заказал ещё благоустройство и строительство гаража. Понравился профессиональный подход, а так же цена и сроки выполнения приятно удивили.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Построил дом с компанией «Артбудинвест», действительно профессионалы своего дела. Строительство второго дома заказываю здесь.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.