Портфоліо

Квартири і будинки
Неокласика

Неокласика
Неокласика – стиль, що існує поза часом і статусом. Якщо складно зробити вибір між комфортом сучасності і витонченою класикою, то неокласичний стиль – ідеальний варіант.
Стиль досить вимогливий, приділяється увага навіть дрібницям. Ставка робиться на лаконічність форм і чіткість ліній, відкритість планувань і відсутність значної кількості декору. Контрастні кольори надають відтінок розкоші. Найчастіше зустрічаються такі відтінки, як сірий, бежевий, коричневий, золотистий, білий, відтінки синього і блакитний.
Хаос і нагромадження в таких інтер'єрах відсутні. Інші особливості неокласики:
⦁ для оздоблення стін застосовується фарбування, штукатурка, шпалери зі строгими візерунками;
⦁ натуральні матеріали можуть поєднуватися з пластиком;
⦁ стеля може бути як багаторівневою, так і більш простою, головне щоб поверхня була ідеально рівною;
⦁ на підлогу укладається ламінат, паркетна дошка з якісних штучних або натуральних матеріалів;
⦁ присутність сучасних технологій, наприклад домашній кінотеатр, розміщений на комоді, стилізований під старовину.
Такий інтер'єр любить багато природного світла, тому встановлюються великі панорамні вікна. Меблі можуть бути як найпростіші, так і більш вишукані, все залежить від бюджету і побажань замовника. В якості текстилю підійдуть вироби з атласу, шовку або оксамиту. Декор повинен акцентувати увагу, але не перевантажувати простір кімнати.
Найчастіше квартири або будинки в неокласичному стилі виглядають не менш затишно, ніж апартаменти, витримані в класичній стилістиці. Щоб дизайнерський проект повністю відповідав всім вимогам, всі питання обговорюються з замовником. Ми пропонуємо доступні ціни, багаторічний досвід і високу якість надання послуг.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Отзывы довольных клиентов
Предоставили полный пакет услуг по изготовлению 3D-визуализаций, на основе которых наши проектировщики разрабатывают пакеты чертежей и схем для строительных работ. Менеджер проекта консультировал и помогал принять решение на всех этапах строительства и ремонта.
Задоволений клієнт
м. Харків
Построил с компанией Артбудинвест бассейн. Сделали на отлично. Заказал ещё благоустройство и строительство гаража. Понравился профессиональный подход, а так же цена и сроки выполнения приятно удивили.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Построил дом с компанией «Артбудинвест», действительно профессионалы своего дела. Строительство второго дома заказываю здесь.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.