«АртБудІнвест»

Компанія ТОВ “АртБудІнвест” працює на ринку будівельної індустрії Харкова і Харківської області з 2000 року. Наша компанія позиціонується, як генпідрядна організація. За час роботи у компанії сформувався власний висококваліфікований штат робітників. Ми надаємо повний спектр будівельних послуг таких як:

проєктування і дизайн (архітектурний, конструкторський і дизайн проєкти, ландшафтний дизайн, басейн)

капітальне будівництво (виготовлення складних металоконструкцій, покрівельні роботи, цегляне мурування, мурування керамоблока, газоблоку, збірні та монолітні фундаменти, монтаж плит перекриття, роботи з важкою технікою, фасадні роботи, всі види земельних робіт).

оздоблювальні роботи – одна з наших провідних позицій, ми виконуємо – монтаж ГК конструкцій, малярські, штукатурні роботи, укладання плитки, натяжні стелі, влаштування наливних підлог, мармурової крихти, монтаж фризів, нанесення декоративної штукатурки та іншого фінішного покриття), електромонтажні та сантехнічні роботи, вентиляція та кондиціювання будівель – наші провідні позиції, у низці яких ми маємо розширений власний штат електриків і сантехніків для виконання великомасштабних завдань.

А також – благоустрій, ландшафт, басейн, дитячі та спортивні майданчики і багато іншого.

У нас можна замовити – вікна, двері, меблі, плитку, шпалери, підлогові покриття всіх видів, кондиціонери, сантехприлади і все, що пов’язано з ремонтом за цінами нижче ринкових!

НАШІ КЛІЄНТЫ

photo_2023-11-22_16-10-37

НАША КОМАНДА

Scroll to Top