ЯНВарь, 2022

Проектування будинків та котеджів

Сьогодні дедалі більше людей мріють про власний будинок чи котедж, із затишно облаштованим двориком. Щоб втілити свою мрію у життя перше, з чого треба розпочати – це проект майбутньої будови. Можна придбати вже готовий проект, а можна замовити проектування вашої ділянки у перевіреної та надійної компанії. При розробці індивідуального проекту фахівцями будуть враховані усі ваші побажання, на основі яких можна буде підібрати архітектурний стиль, створити зручне, саме для вашої родини планування, визначитися з оформленням прибудинкової території.

Вибір компанії для індивідуального проектування будинку чи котеджу

Перед вами постає питання вибору компанії, якій можна довірити проектування власного будинку чи котеджу? ТОВ «АртБудИнвест»- саме те, що вам підходить. Досвід роботи компанії у будівельній сфері понад 20 років. Штат становлять лише висококваліфіковані фахівці з колосальною базою знань та досвіду. «АртБудИнвест» має ліцензію на діяльність у галузі будівництва. Всі роботи виконуються якісно та за доступними цінами. При замовленні проекту кошторис вам становитимуть безкоштовно.

Етапи проектування

  1. Перший етап проектування – це зустріч замовника з фахівцями компанії, де клієнт висловлює свої бачення, узгоджуючи їх із архітектором. Виготовляється ескізний малюнок будинку, на якому відображаються побажання клієнта щодо зовнішнього вигляду будівлі. Під час створення ескізного малюнка враховуються ландшафтні особливості ділянки. Для цього проводиться геологія ділянки, що дозволяє визначити властивості ґрунтів, їх схильність до зсувів та підтоплень, глибину залягання підземних вод. Все це дозволить правильно спланувати фундаментальні роботи, вказавши глибину та ширину фундаменту, що стане запорукою стійкості споруди. Архітектором може бути підготовлено кілька ескізів, один із них після погодження з клієнтом стане основою майбутнього проекту. На ескізі відображають основні розміри будівлі, а також її поперечний та поздовжній розріз. На цьому етапі визначаються з матеріалами для будівництва та оздоблення.

  2. Архітектурний проект. На даному етапі розробляється технічна документація, дається інформація про зовнішній вигляд та внутрішню структуру. Виконується опис комунікаційних систем: водопроводу, каналізації, електричної проводки, опалювальної системи. Позначається вибір покрівельного матеріалу та матеріалу для облицювання стін.

  3. Конструкторський проект. У цьому розділі складається план ділянки, креслення фундаменту, з уточненням його виду та глибини, ділянок армування. Виготовляється план перекриттів та покрівлі. Проект включає креслення електричної проводки, на яких відображаються місця встановлення розеток і вимикачів.

Важливість проектування

Проектування будинків та котеджів спрямоване на забезпечення надійності, довговічності та індивідуальності кожної будівлі. Під час проектування можна скласти кошторис з метою правильного розподілу бюджету. Наявність проекту та технічної документації дає можливість при проведенні будівельних робіт чітко виконувати їхню послідовність, враховуючи всі деталі, що дозволить суттєво скоротити час на будівництво.

На етапі проектування завдяки 3D візуалізації замовники зможуть побачити свою майбутню будову на екрані комп'ютера. На цьому етапі можна «поблукати» по дому та розглянути все до дрібниць, з метою внесення необхідних змін до проекту. А можна «помилуватися ділянкою з боку», оцінивши правильність вибору покрівлі, форми даху та оздоблення фасадів.

Якісно розроблений проект – запорука вашого комфортного життя у своєму унікальному будинку.


Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс