ЯНВарь, 2022

Ремонт квартири у Харкові

Що таке ремонт для власників квартири? Це рішення цілої множини технічно і фізично складних завдань. Тут важливо нічого не випустити з уваги, продумати все до дрібниць, адже деякі допущені помилки іноді вже не можна виправити. Якщо ви маєте виконати дрібні ремонтні роботи, наприклад, переклеїти шпалери або щось перефарбувати, то, цілком імовірно, це зробите самостійно. Але як бути, якщо в квартирі необхідно встановити каналізаційну систему або провести електрику, грамотно розподіливши навантаження і вибравши перетин проводів? Погодьтеся, тут потрібні спеціальні знання та навички.

Чому ремонт квартири краще довірити професіоналам

Як економно розпорядитись своїми грошима? Про це замислюється кожен, хто має справу з ремонтом квартири. Хтось може ухвалити рішення зробити все самостійно і таким чином заощадити. Ті, хто у своєму житті вже колись «пережили» ремонт, вважають цю думку помилковою.

Наприклад, не маючи спеціальних знань, дуже важко правильно вибудувати етапи проведення робіт. Упустивши щось, доводиться переробляти, часто викидаючи зіпсовані матеріали. А щодо часу, то, як кажуть, крок вперед, два назад.

Далі, закупівля будматеріалів. Будівельні компанії, як правило, співпрацюють із постачальниками та мають можливість закуповувати матеріали за оптовими цінами. Якщо ви зробили свій вибір на користь професіоналів, вам нададуть потрібну кількість необхідних матеріалів перевіреної якості, роблячи мінімальну націнку. Якщо ж закуповувати матеріали самостійно, ціна буде вищою, та й кількість навряд чи вдасться придбати «під розрахунок».

Вивіз будівельного сміття. На перший погляд цілком вирішуване, але як тільки ви побачите його обсяг, зіткнетеся з проблемами, як його виносити, на чому і куди вивозити? Висипати сміття десь у дворі або наповнити ним контейнери для сміття не вийде, за такі дії господареві квартири «загрожує» штраф.

Це лише деякі моменти. Коли прийде черга демонтажу та монтажу каналізаційної системи та електропроводки, встановлення вікон та дверей без фахівців явно не обійтися.

Які види ремонту існують

Розглянемо існуючі види ремонту та їх відмінні риси:

  • Косметичний ремонт. Заміна вікон, дверей, сантехніки та проводки не передбачається. При необхідності проводиться переклеювання шпалер, стелі, підлоги і вікон.

  • Капітальний ремонт. Проводяться всі ремонтні роботи, включаючи демонтаж та монтаж каналізаційної системи, заміна сантехніки, електричної проводки, вікон та дверей. Також проводиться заміна підлогового покриття, оштукатурювання стін і стелі, їх оздоблення.

  • Реконструкція. Передбачає можливість перенесення міжкімнатних перегородок, об'єднання кімнат, виділення окремих зон.

  • Дизайнерський ремонт (або авторський). До виконання цього виду ремонту крім спеціалістів будівельних спеціальностей залучаються дизайнери, художники, скульптори.

Як визначитися з вибором будівельної компанії

В даний час на ринку представлено безліч компаній, що надають послуги з ремонту квартир. Кому віддати перевагу? Якщо ви вирішили зробити ремонт квартири в Харкові, то компанія ТОВ «АртБудИнвест» – найкращий варіант. Фахівці компанії з багаторічним досвідом роботи легко виконають будь-який вид ремонту. Усі роботи будуть проведені якісно та в обумовлені терміни. Оскільки ТОВ «АртБудИнвест» активно співпрацює з постачальниками будматеріалів, ви отримаєте якісні матеріали за доступними цінами. Професіонали компанії при складанні проєкту врахують усі побажання клієнта і, як наслідок, ви отримаєте «стильний» ремонт вашої квартири.


Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс