Заповніть форму і ми вам передзвонимо
Форма зв'язку з директором
Ім’я
Тема звернення
Номер телефону
Ваш відгук

Ремонт

Компанія ТОВ «АртБудІнвест» виконає ремонтні роботи будь-якої складності. За 20 років в будівництві наш досвід включає сотні реалізованих інтер'єрів квартир і будинків, офісів, магазинів, ресторанів і кафе.
Отримай знижку 50% на дизайн-проект до кінця жовтня
При замовленні ремонту отримай знижку на дизайн проект 50%, а також технагляд і смету безкоштовно
Отримати знижку
Вартiсть ремонту у АртБудІнвест
В ціну кожного пакету входить робота + матеріали
Косметичний
Вiд 200 $/м2
Отримати смету
Дизайнерський
Вiд 400 $/м2
Отримати смету
Визначення завдання
Обговорення і формування завдання
Проектування
Розробка дизайн проекту або технічного завдання
Розрахунок
Складання максимально точного і детального розрахунку (кошторис)
Графік робіт і фінансування
Складання і узгодження деталізованого графіку робіт і фінансування
Персональний менеджер проекту
Призначення персонального менеджера проекту для зручної та ефективної координації будівельного процесу із замовником
Затвердження робочої групи
Призначення виконроба (прораба) і затвердження штатних фахівців згідно графіка робіт
Комплектація матеріалами
Організація закупівлі і логістики будівельними матеріалами за вигідною ціною
Контроль об'єкта
Безкоштовний авторський нагляд дизайнером, контроль технагляду і менеджером проекту
Договір
Укладення договору на будівельно-ремонтні роботи
Звітність
Щотижневі звіти про виконані роботи і завезені матеріали від менеджера проекту
Відповідальність
Сучасна здача об'єкта згідно з графіком робіт і попереднім розрахунком (кошторисом)
Гарантія
Гарантія від 1 до 3 років на всі види робіт
Як ми працюємо
Ремонт
Ремонт-це складна і масштабна робота, яка вимагає суворої організації і контролю процесу, застосування сучасних і якісних матеріалів, дотримання необхідних стандартів і технологій.
Лідеру на ринку Харкова, будівельній компанії «Артбудінвест» можна сміливо довірити ремонт квартири, офісу, будинку. Складається чіткий, прозорий кошторис на всі види послуг. Замовнику не потрібно думати про доставку матеріалів, контроль процесу вивезення будівельного сміття. Роботи виконують досвідчені бригади майстрів, які піклуються про імідж і репутацію компанії, роблять все вчасно.
Які послуги ми надаємо?
Великий досвід наших фахівців дозволяє уникнути необгрунтованих витрат і максимально раціонально використовувати ваші кошти. Залежно від стану об'єкта виконується євроремонт, Капітальний, дизайнерський або косметичний ремонт різної складності. На сайті можна замовити такі види послуг:
⦁ Ремонт квартири або квартири-студії в новобудові – один із найдорожчих видів робіт, які передбачають комплексний підхід. Дана категорія послуг вимагає індивідуального підходу, оригінального дизайнерського рішення.
⦁ Ремонт квартири під оренду – максимально простий і недорогий вид ремонтних робіт.
⦁ Ремонт офісних і складських приміщень, магазинів, різних закладів.
Немає необхідності контролювати бюджет, турбуватися про терміни, постійно перебувати на будівництві. За процесом стежить відповідальний менеджер, який регулярно зв'язується з клієнтом. Ми гарантуємо порядок на об'єкті. Для тих, хто замовляє комплекс послуг від розробки дизайну до ремонту, ця послуга буде абсолютно безкоштовною.
Скільки коштує ремонт?
Вартість ремонту в квартирі, офісі буде залежати від їх метражу, вартості матеріалів, а також від пакету замовлених послуг. Остаточна ціна формується тільки після складання кошторису і проведення необхідних вимірів і розрахунків.
Ми намагаємося йти назустріч нашим клієнтам і пропонуємо доступні ціни на ремонтні роботи. Для постійних клієнтів діє система знижок.
Переваги ремонту від Артбудінвест
Наша компанія - це команда професіоналів, які люблять свою роботу і мають достатній досвід у сфері будівництва та ремонту. Завдяки співпраці з перевіреними постачальниками будматеріалів, ціна на них буде вигідною, що допоможе знизити загальні витрати. Надійна обробка стель і стін, грамотне розміщення проводки, правильна організація простору, стильний дизайн – ключові елементи якісного ремонту.
Ми виконуємо ремонт різних об'єктів в Харкові та Харківській області і різних рівнів складності. З відгуками і фотографіями робіт можна ознайомитися на сайті. Якщо у вас ще залишилися питання, їх можна задати нашим менеджерам.
Зв'яжіться з нами
Ми відповімо вам найближчим часом
Отзывы довольных клиентов
Предоставили полный пакет услуг по изготовлению 3D-визуализаций, на основе которых наши проектировщики разрабатывают пакеты чертежей и схем для строительных работ. Менеджер проекта консультировал и помогал принять решение на всех этапах строительства и ремонта.
Задоволений клієнт
м. Харків
Построил с компанией Артбудинвест бассейн. Сделали на отлично. Заказал ещё благоустройство и строительство гаража. Понравился профессиональный подход, а так же цена и сроки выполнения приятно удивили.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Построил дом с компанией «Артбудинвест», действительно профессионалы своего дела. Строительство второго дома заказываю здесь.
Задоволений клієнт
м. Харьків
Телефон для зв'язку
Для будь-яких питань
Головний офіс
© 2020 року, ТОВ «АртБудІнвест»
Офіційний сайт, всі права захищені.